AMBER MODELS – modelių agentūra, įkurta 2003 metais Lietuvoje ir visą tą laiką čia atstovavusi pasaulinę modelių agentūrą METROPOLITAN, o nuo 2009-ųjų yra žinomos tarptautinės agentūros Major Model Management atstovė Lietuvoje.Modelių agentūros „Major Amber Models“ savininkė žinomas modelis Agnė Stankūnaite – Dagilė, daug metų sėkmingai dirbanti modelio darbą užsienyje ir Lietuvoje.

Kuo ši agentūra skiriasi nuo kitų? Joje atrenkama mažiau modelių, bet visi jie turi daugiau darbo ir galimybių plėtoti savo karjerą. Šiai agentūrai priklausantys modeliai dažniausiai dirba užsienyje. „Major Amber Models“ bendradarbiauja su garsiausiomis modelių agentūromis pasaulio mados sostinėse Milane, Paryžiuje, Londone ir Niujorke, o taip pat su kitomis, įsikūrusiomis Austrijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Japonijoje, Kinijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje ir daugelyje kitų šalių.

Major Amber Models“ agentūra taip pat bendradarbiauja su Lietuvos dizaineriais ir didžiausiais moterims skirtais leidiniais šalyje – žurnalais „Laima“, „Ieva“, „Cosmopolitan“, „L’Officiel Mada“, „Panelė“ ir „Moteris“.

Mūsų tikslas: rūpintis modelių karjera taip, kad jie taptų žinomų reklamos kampanijų ir garsiausių pasaulio mados namų veidais!

instagramfacebook
Mus galite rasti:
Švitrigailos g.8-207
Tel: +37067440305
info@mamodels.lt

Loading map...

Loading